×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Autor: Aleksander Małachowski, Hashtagalek

W ramach obchodów 70-lecia warszawskiej sieci ciepłowniczej ogłaszamy konkurs fotograficzny pt. „MIASTO. ENERGIA. KLIMAT – JESIEŃ W WARSZAWIE”.

Jesteś fotografem profesjonalnie zajmującym się fotografią? A może amatorem, miłośnikiem pstrykania fotek i klimatycznej Warszawy? Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody!

Na trzy najlepsze zdjęcia czekają nagrody w postaci aparatów fotograficznych FujiFilm INSTAX SQUARE SQ1. Dodatkowo najlepsza praca spośród trzech zwycięskich w konkursie otrzyma nagrodę specjalną w postaci dwugodzinnego spaceru po Warszawie połączonego z warsztatem z fotografii mobilnej „na żywo” z Aleksandrem Małachowskim, Hashtagalek – fotografem architektury, magistrem sztuki, współtwórcą ProjektFotografia.pl.

Celem konkursu jest uchwycenie jesiennego klimatu i energii stolicy w obiektywie. Zdjęcia konkursowe mogą przedstawiać nowoczesne budynki, stare kamienice, zieleń miejską, zjawiska pogodowe, zwierzęta, miejsca często odwiedzane przez ludzi, ale również te zapomniane – wszystko co jest związane z miastem Warszawa.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć. Prace należy przesyłać najpóźniej do 18 listopada 2022 roku do godz. 23:59 w formie elektronicznej na adres e-mail: marzena.markowska@veolia.com z dopiskiem „Konkurs fotograficzny: MIASTO. ENERGIA. KLIMAT – JESIEŃ W WARSZAWIE”. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonana dowolną techniką – dopuszczalne jest wykorzystanie filtrów i efektów specjalnych.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się Tutaj.