×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Diagnostyka sieci ciepłowniczych

HomeStrefa klientaDiagnostyka sieci ciepłowniczych_new

Ciepło systemowe, przesyłane dzięki instalacjom ciepłowniczym, stanowi jeden z najważniejszych elementów infrastruktury polskich miast i jest przedmiotem strategii zaopatrzenia miast w energię. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, rosnącym cenom utrzymania systemu ciepłowniczego oraz ograniczeniom negatywnego wpływu na środowisko naturalne świadczymy usługę diagnostyki sieci ciepłowniczych.

Dział Detekcji Ubytków Veolia Energia Warszawa zajmuje się precyzyjnym lokalizowaniem wycieków na sieciach kanałowych oraz preizolowanych.

DIAGNOSTYKA SIECI KANAŁOWYCH

W ciepłownictwie XXI wieku fonometria czyli dziedzina nauki zajmująca się pomiarami poziomu głośności dźwięku zyskuje kluczowe znaczenie. Fonometria wykorzystywana jest do diagnostyki oraz lokalizacji awarii na sieci ciepłowniczej. Fale dźwiękowe okazują się idealnym narzędziem w szczegółowym, zdalnym badaniu niedostępnych i ukrytych pod ziemią rur. Ekipa specjalistów czeka tylko na telefon z informacjami który odcinek sieci należy sprawdzić.

DIAGNOSTYKA SIECI PREIZOLOWANYCH

Veolia Energia Warszawa dysponuje nowoczesną i sprawdzoną technologią gwarantującą szybkie wykrycie stanu przedawaryjnego lub w przypadku awarii wskazanie uszkodzonego miejsca.

lub zadzwoń: +48 22 658 58 58

DLACZEGO WARTO

KORZYŚCI FINANSOWE

Ograniczenie uzupełnienia czynnika grzewczego z sieci ciepłowniczej związanego z wyciekami;

Redukcja ubytków ciepła poprzez lokalizację miejsc związanych z uszkodzoną izolacją, bądź jej brakiem na rurociągu;

Zminimalizowanie kosztownych skutków awarii, poprzez wczesne i skuteczne wykrywanie;

Precyzyjna lokalizacja wycieku – brak konieczności wykonywania wykopów kontrolnych;

Niekontrolowany bądź zbagatelizowany wyciek może prowadzić do osłabienia fundamentów budynku, a co za tym idzie poważne i kosztowne uszkodzenie całej konstrukcji. Wczesna diagnostyka może temu zapobiec;

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz wysokiej klasy aparatura pomiarowa pozwalają na bardzo dokładną lokalizację wycieków z dokładnością do kilku metrów.

KORZYŚCI ŚRODOWISKOWE

Wyschnięty trawnik albo obumarłe drzewo znajdujące się w okolicy sieci ciepłowniczej mogą oznaczać wyciek.
Korzystając z naszych usług można w bezinwazyjny sposób potwierdzić, bądź wykluczyć czy pogorszone zdrowie roślin związane jest z ubytkami z sieci ciepłowniczej;

Zapytaj o szczegóły

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

DZIAŁ DETEKCJI UBYTKÓW

Veolia Energia Warszawa S.A.

ul. Siemieńskiego 4

02-106 Warszawa


detekcja.ubytkow.pl.vwaw@veolia.com

+48 506 014 867
    Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Zgody można wycofać w dowolnym czasie.

    Klikając „Wyślij” potwierdzasz, zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptację regulaminu świadczenia usług elektronicznych, który dostępny jest tutaj. Potwierdzasz także, że jesteś osobą pełnoletnią.