×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

W czwartek 15 października w godzinach 9:00-13:00 odbędzie się konferencja online Innowacyjna Gmina .Paneliści będą rozmawiać o adaptacji do zmian klimatu i walce ze smogiem w czasie pandemii oraz o inteligentnej energetyce. Na konferencji będą obecni m.in. reprezentanci Miasta st. Warszawy oraz przedstawiciele biznesu, w tym Veolii Energii Warszawa.

Z ramienia Veolii wystąpią: Tomasz Pochwat, Kierownik Działu Projektów Pozasystemowych oraz Adam Witko, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Produktowego. 

Tomasz Pochwat wystąpi w panelu I pt.: „Adaptacja do zmian klimatu i walka ze smogiem w czasie pandemii” z prezentacją nt. adaptacji do zmian klimatu i programu antysmogowego Veolii i UM st. Warszawy.Wystąpienie odbędzie się w godz. 9:00-9:45, a następnie będzie dyskusja z udziałem panelistów.

Adam Witko wystąpi w panelu II pt.: „Inteligentna energetyka” z prezentacją nt. efektywności energetycznej jako nowoczesnego i czystego rozwiązania dla budynków. Wystąpienie odbędzie się w godz. 9:00-9:45, a następnie, podobnie jak w panelu I, będzie dyskusja. 
Po każdym panelu uczestnicy online będą mieli możliwość zadawania pytań. Zakończenie konferencji przewidziane jest na godz. 13:00.

Aby wziąć udział w konferencji online należy wcześniej zarejestrować się jako uczestnik. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego (link poniżej) na podany przez użytkownika adres e-mail zostanie wysłany link do konferencji. 

Link do rejestracji na konferencję: >>>KLIK
Program konferencji: >>>KLIK.

Szczegóły na www.greenwarsawconferences.org.pl

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału 🙂