×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Pod ziemią naszego miasta znajduje się istny labirynt rurociągów, które swoją siecią oplatają całą Warszawę, aby dostarczyć do naszych grzejników i kranów ciepło i ciepłą wodę. Można śmiało powiedzieć, że sieć ciepłownicza Stolicy to podziemne miasto, które żyje 24 godziny na dobę i nad którego niezakłóconą pracą codziennie czuwa sztab wykwalifikowanych pracowników Veolii.
Warszawska sieć ciepłownicza jest największą w Unii Europejskiej i czwartą co do długości na świecie. To ponad 1800 km rur na obszarze o powierzchni ok. 190 km2. Jest to również jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów zwany Inteligentną Siecią Ciepłowniczą. Inteligentna sieć pozwala na zdalne sterowanie systemem i monitorowanie go w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mamy kontrolę nad pracą sieci, co zapewnia stałą i bezpieczną dostawę ciepła do mieszkańców Warszawy przez cały rok. Warszawska sieć ciepłownicza jest jedyną na świecie, która jest zdigitalizowana na tak dużą skalę.
Veolia stale i konsekwentnie rozwija i modernizuje Warszawską sieć. Dzięki temu mieszkańcy Warszawy przez cały rok mogą korzystać z bezpiecznego i najbardziej ekologicznego ogrzewania. Ten sposób ogrzewania odgrywa istotną rolę w redukcji emisji dwutlenku węgla, walce z niską emisją i poprawie jakości powietrza w mieście.