×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Krok 7
UMOWA KOMPLEKSOWA DOSTARCZANIA CIEPŁA

Wszystkie prace budowlane zgodne z zapisami umowy przyłączeniowej zostały już zrealizowane (KROK 6). Zatem możemy przejść do ostatniego etapu, czyli KROKU 7 – podpisania umowy kompleksowej dostarczania ciepła.


KROK 7


Umowa kompleksowa dostarczania ciepła jest niezbędna do odbioru technicznego węzła cieplnego oraz uruchomienia dostaw ciepła do budynku.

Na tym etapie kontakt przechodzi do Biura Obsługi Klienta Veolii Energii Warszawa S.A. (BOK). Konsultant BOK na podstawie przesłanych dokumentów przygotuje umowę.

Dlaczego KROK 7 jest ważny?

Zawarcie umowy kompleksowej dostarczania ciepła i odbiór techniczny są już ostatnim krokiem – stanowi to podstawę uruchomienia dostaw ciepła do węzła cieplnego z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Na podstawie zawartej umowy kompleksowej (WZÓR) Veolia będzie świadczyć usługę kompleksowej dostawy ciepła obejmującej sprzedaż, przesyłanie i dystrybucję ciepła.

INSTRUKCJA, czyli co należy zrobić

  1. Wypełnij i przygotuj wniosek Zamówienie mocy cieplnej. Pobierz wniosek TUTAJ
  2. Zgłoś się do Biura Obsługi Klienta Veolii z wypełnionym i podpisanym wnioskiem w celu zawarcia umowy sprzedaży ciepła.
  3. Po uzyskaniu od Biura Obsługi Klienta gotowej umowy kompleksowej wraz z uzupełnionym Zleceniem podpisz w dwóch egzemplarzach ten komplet dokumentów (Ty lub osoby upoważnione), a następnie przekaż je z powrotem do Biura Obsługi Klienta.