×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Usługa ładowania pojazdów 2.0.
Jesteś zainteresowany?  Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Zgody można wycofać w dowolnym czasie.

  Klikając „Wyślij” potwierdzasz, zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptację regulaminu świadczenia usług elektronicznych, który dostępny jest tutaj. Potwierdzasz także,że jesteś osobą pełnoletnią.

  Podaj wynik (wpisz cyfrę):  

  Usługa ładowania
  pojazdów 2.0

  Element SmartCity

  Usługa ładowania pojazdów 2.0 wymaga dostosowania do konkretnej lokalizacji i indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Veolia personalizuje usługę ładowania pojazdów, czego efektem jest możliwość korzystania ze stacji ładowania w najdogodniejszy i optymalny sposób.

  lub zadzwoń: +48 500 232 268

  Korzyści

  dla Klienta

  Prostota obsługi

  Konkurencyjne opłaty za ładowanie

  Wygoda użytkowania niespotykana w innych systemach

  Indywidualne rozwiązania dla Klienta

  Veolia gwarantuje osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania pojazdu elektrycznego. Proponujemy wybór jednego z poniższych wariantów

  Abonament miesięczny

  Nie martwisz się o rachunki i niezależnie od zużycia płacisz zawsze stałą kwotę. Nie kupujesz stacji ładowania, wskazujesz jedynie miejsce, a my zajmujemy się resztą. Punkt ładowania dedykowany jest tylko dla Ciebie.

  Rozliczenie na podstawie zużycia

  Opłata za ładowanie pojazdu naliczana jest za zużytą energię na potrzeby samochodu. Ładujesz się kilka razy szybciej niż ze zwykłego gniazdka. Nie musisz kupować stacji ładowania, a punkt ładowania może być dedykowany tylko dla Ciebie. Wystarczy, że wskażesz miejsce, a my zajmiemy się montażem stacji.

  Zakup stacji ładowania

  Możesz kupić stację ładowania tylko na swoje potrzeby. W tym wariancie zamontujemy stację ładowania we wskazanym przez Ciebie miejscu. Jeżeli chcesz, możesz ją również zamontować samodzielnie.

  Jesteśmy otwarci również na współpracę przy rozwiązaniach indywidualnych. We wszystkich wariantach zapewniamy nasz serwis i wsparcie techniczne. Naładuj się i jedź w drogę! Nad resztą czuwa Veolia.

  lub zadzwoń: +48 500 232 268

  Kontakt

  Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami…   Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Zgody można wycofać w dowolnym czasie.

   Klikając „Wyślij” potwierdzasz, zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptację regulaminu świadczenia usług elektronicznych, który dostępny jest tutaj. Potwierdzasz także,że jesteś osobą pełnoletnią.

   Podaj wynik (wpisz cyfrę):  

   Dział Sprzedaży
   i Doradztwa energetycznego

   tel.: +48 500 232 268
   e-mail: oze.pl.vwaw@veolia.com


   Veolia Energia Warszawa
   ul. Stefana Batorego 2
   02-591 Warszawa