×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Veolia Energia Warszawa zgłosiła się do programu szczepień pracowników przeciwko COVID-19 w momencie, kiedy tylko pojawiła się taka możliwość. Operatorem akcji jest Luxmed, który będzie realizował szczepienia Pracowników Veolii.

Dla tak dużej firmy jest to spore przedsięwzięcie logistycznie, jednak w opinii Anety Przybysz, Dyrektor Zasobów Ludzkich Veolii Energii Warszawa, warto to wyzwanie podjąć, bo troska o bezpieczeństwo Pracowników i ich zdrowie jest jednym z priorytetów Zarządu Spółki:

“Szczepimy, bo się troszczymy! Zdrowie i bezpieczeństwo to w naszej firmie najwyższa wartość, dlatego nie szczędzimy starań ani środków, by zapewnić naszym pracownikom najwyższe bezpieczeństwo i komfort pracy w czasie pandemii. Teraz, kiedy dzięki szczepieniom pojawiła się możliwość powrotu normalności, podjęliśmy działania, aby umożliwić naszym Pracownikom i członkom ich rodzin skorzystanie z programu szczepień w zakładzie pracy.”

Od momentu wybuchu pandemii Veolia Energia Warszawa zmieniła swoje procedury tak, żeby chronić swoich pracowników oraz zachować ciągłość świadczonych usług. Wdrożono szczególne rozwiązania ochronne oraz prewencyjne, które miały na celu utrzymanie poziomu zatrudnienia, zapewnienie bezpieczeństwa dostaw ciepła i pozostałych usług do klientów oraz ochronę zdrowia pracowników.

Dziś można powiedzieć, że Veolia Energia Warszawa zdała ten egzamin. Dzięki zaangażowaniu pracowników, ich odpowiedzialnej postawie, współpracy i zrozumieniu działań podejmowanych przez Zarząd, firmie szybko udało się sprawnie przystosować do nowych warunków pracy. Co najważniejsze, zostały utrzymane wszystkie warunki w zakresie zatrudnienia a klienci są obsługiwani bez przerwy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa każdej ze stron.

Wszystkim zależy na jak najszybszym powrocie do normalnego życia, do czasów sprzed COVID-19. Dajmy przykład – szczepmy się i zachęcajmy innych do skorzystania ze szczepienia.